alarmy

Nasza oferta w zakresie alarmów SSWiN:

  • projektowanie oraz instalowanie alarmowów przewodowych oraz bezprzewodowych,

 

  • projektowanie oraz wykonywanie infrastruktury kablowej,

 

  • instalację i konfigurację central, modułów GSM, czujek, sygnalizatorów oraz pozostałych urządzeń alarmu,

 

  • dobór i instalację urządzeń podtrzymujących zasilanie dla alarmu,

 

  • wizualizacje oraz zdalne zarządzanie systemem sygnalizacji włamania i napadu,

 

  • zarządzanie alarmem poprzez urządzenia takie jak telefon, tablet itp.

 

  • konfiguracja systemu sygnalizacji z systemem automatyki budynku (otwieranie bram, sterowanie roletami, oświetleniem, ogrzewaniem i wszystkim czego oczekuje klient),
 •  
 •  
  •  konfiguracja alarmu z systemem monitoringu CCTV.
oferujemy
darmowe doradztwo oraz wycenę alarmu na miejscu montażu w wojewdztwie pomorskim zachodnio-pomorskim oraz kujawsko-pomorskim.
Zebrane przez lata doświadczenie pozwala nam zaprojektowanie skutecznego i bezpiecznego systemu alarmowego od podstaw. Wszystkie montowane przez nas instalacje alarmowe konfigurujemy tak by spełniały najśmielsze oczekiwania, najbardziej wymagających Klientów. Zrealizowaliśmy setki instalacji alarmowych w biurach, firmach, domach czy budynkach użyteczności publicznej.

Wykonując instalację alarmową, zawsze dbamy o estetykę i rzetelność wykonanej przez nas pracy. Dla wszystkich montowanych przez nas instalacji oferujemy również szybki serwis alarmu nawet w 5h od otrzymania zgłoszenia. Część z naszych systemów alarmowych opieramy o technologie bezprzewodową, dzięki czemu możemy uniknąć ingerencji w budynek poprzez montaż przewodów alarmowych i wierceń.

Projektujemy, montujemy, konfigurujemy i serwisujemy instalacje alarmowe w oparciu o sprzęt pochodzący od renomowanych producentów. Realizując z nami swój system alarmowy masz pewność bezpieczeństwa, szybkiego serwisu dzięki czemu możesz spać spokojnie i jesteś bezpieczny. Na każdy zamontowany przez nas system alarmowy udzielamy gwarancji. Usuwamy wszystkie usterki w instalacjach alarmowych już zainstalowanych, które nie działają właściwie.

Świadczymy usługi montażu alarmu w takich miastach jak w województwach: pomorskim, zachodnio-pomorskim i kujawsko-pomorskim.

Zapytaj o kompleksową ofertę montażu systemu alarmowego i oczekuj więcej!
WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
KOMENTARZE

inni o nas

Zobacz 37 opinii o nas i zostaw komentarz. Pomóż nam w ciągłym rozwoju naszej firmy. Nasze usługi zawsze świadczymy rzetelnie i na najwyższym poziomie.
zostaw
komentarz
BLOG

aktualności

CZYTAJ WSZYSTKIE
28 grudnia 2022
Inteligentne czujniki alarmowe do domu i firmy
Inteligentny dom, inteligentny system alarmowy, inteligentne czujniki alarmowe… Wydawać by się mogło, że obecnie wszystko jest “inteligentne”. Co[...]
28 grudnia 2022
Co brać pod uwagę, planując system alarmowy?
Chcesz mieć system alarmowy “z prawdziwego zdarzenia” - system, który będzie zaprojektowany w odpowiedni sposób i w 100% spełni Twoje oczekiwania?[...]
3 grudnia 2022
Skuteczny monitoring, czyli jaki?
Osoby decydujące się na montaż systemu monitoringu, robią to z kilku możliwych powodów, ale jeden jest zdecydowanie najczęściej wymieniany. Zależy im[...]
Logo partnear DNMAX systemy zabezpieczeń
knx logo producenta sprzetu do monitorowania
Logo firmy roger - partnera DNMAX
SERWIS 24H

Polityka prywatności
©2021 DNMAX all rights reserved

powered by getknow