alarmy

Nasza oferta w zakresie alarmów SSWiN:

  • projektowanie oraz instalowanie alarmowów przewodowych oraz bezprzewodowych,

 

  • projektowanie oraz wykonywanie infrastruktury kablowej,

 

  • instalację i konfigurację central, modułów GSM, czujek, sygnalizatorów oraz pozostałych urządzeń alarmu,

 

  • dobór i instalację urządzeń podtrzymujących zasilanie dla alarmu,

 

  • wizualizacje oraz zdalne zarządzanie systemem sygnalizacji włamania i napadu,

 

  • zarządzanie alarmem poprzez urządzenia takie jak telefon, tablet itp.

 

  • konfiguracja systemu sygnalizacji z systemem automatyki budynku (otwieranie bram, sterowanie roletami, oświetleniem, ogrzewaniem i wszystkim czego oczekuje klient),
 •  
 •  
  •  konfiguracja alarmu z systemem monitoringu CCTV.
oferujemy
darmowe doradztwo oraz wycenę alarmu na miejscu montażu w wojewdztwie pomorskim zachodnio-pomorskim oraz kujawsko-pomorskim.
Zebrane przez lata doświadczenie pozwala nam zaprojektowanie skutecznego i bezpiecznego systemu alarmowego od podstaw. Wszystkie montowane przez nas instalacje alarmowe konfigurujemy tak by spełniały najśmielsze oczekiwania, najbardziej wymagających Klientów. Zrealizowaliśmy setki instalacji alarmowych w biurach, firmach, domach czy budynkach użyteczności publicznej.

Wykonując instalację alarmową, zawsze dbamy o estetykę i rzetelność wykonanej przez nas pracy. Dla wszystkich montowanych przez nas instalacji oferujemy również szybki serwis alarmu nawet w 5h od otrzymania zgłoszenia. Część z naszych systemów alarmowych opieramy o technologie bezprzewodową, dzięki czemu możemy uniknąć ingerencji w budynek poprzez montaż przewodów alarmowych i wierceń.

Projektujemy, montujemy, konfigurujemy i serwisujemy instalacje alarmowe w oparciu o sprzęt pochodzący od renomowanych producentów. Realizując z nami swój system alarmowy masz pewność bezpieczeństwa, szybkiego serwisu dzięki czemu możesz spać spokojnie i jesteś bezpieczny. Na każdy zamontowany przez nas system alarmowy udzielamy gwarancji. Usuwamy wszystkie usterki w instalacjach alarmowych już zainstalowanych, które nie działają właściwie.

Świadczymy usługi montażu alarmu w takich miastach jak w województwach: pomorskim, zachodnio-pomorskim i kujawsko-pomorskim.

Zapytaj o kompleksową ofertę montażu systemu alarmowego i oczekuj więcej!
WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
KOMENTARZE

inni o nas

Zobacz 37 opinii o nas i zostaw komentarz. Pomóż nam w ciągłym rozwoju naszej firmy. Nasze usługi zawsze świadczymy rzetelnie i na najwyższym poziomie.
zostaw
komentarz
BLOG

aktualności

CZYTAJ WSZYSTKIE
31 sierpnia 2023
Jaka kamera do monitoringu podwórka?
Jaka kamera najlepiej sprawdzi się do monitoringu podwórka? Jakie parametry powinna posiadać kamera zewnętrzna do monitorowania podwórka, by była[...]
31 lipca 2023
Smart home - jak zacząć?
Marzy Ci się smart home? Zastanawiasz się, jak zacząć przygodę z tym tematem? Systemy smart home, czyli inteligentnego domu potrafią być mniej lub[...]
30 czerwca 2023
Ile kosztuje alarm do domu?
Kilkadziesiąt, kilkaset, a może kilka tysięcy złotych? Ile kosztuje alarm do domu? Czy istnieje jakaś kwota graniczna, od jakiej możemy mówić o dobrym[...]
Logo partnear DNMAX systemy zabezpieczeń
knx logo producenta sprzetu do monitorowania
Logo firmy roger - partnera DNMAX
SERWIS 24H

Polityka prywatności
©2021 DNMAX all rights reserved

powered by getknow