Alarmy Kartuzy

Alarmy > Kartuzy

Poznaj naszą ofertę, w której mamy m.in. kompleksową usługę instalacji systemów alarmowych, którą świadczymy na terenie Kartuz. Nasza propozycja zawiera:

  • stworzenie planów dotyczących infrastruktury kablowej oraz ich wdrożenie -
   wszystkie etapy wykonania instalacji;

 

  • stworzenie projektu oraz montaż alarmów bezprzewodowych jak i tradycyjnych przewodowych;

 

  • połączenie alarmu z urządzeniami takimi jak telefon czy tablet w celu zdalnego zarządzania systemem sygnalizacji włamania i napadu;

 

  • dobór i instalacje urządzeń, które odpowiedzialne są za zasilanie instalacji alarmowej;

 

  • instalacja i konfiguracja urządzeń, przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników systemu, uruchomienie oraz rozruch testowy;

 

  • zarządzanie alarmem poprzez urządzenia takie jak telefon, tablet itp;

 

  • zsynchronizowanie systemu sygnalizacji z automatyką budynku;
 •  
 •  
  • połączenie alarmu z systemem monitoringu telewizji przemysłowej (CCTV);
Jako rzetelna firma oferujemy kompleksową obsługę. W tym projekt, montaż, konfigurację systemu oraz serwis w Kartuzach.
Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem oferujemy dla Ciebie systemy alarmowe, które ostrzegą Cię przed włamaniem, pozwolą zapobiec kradzieży, a nawet ostrzegą Cię przed pożarem. Nie wiesz, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze? Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa na terenie Kartuz.

Nasz serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny zapewnia spokój każdemu Klientowi. Nie musisz się więc martwić, że w razie usterki utracisz ochronę. System Sygnalizacji Włamania i Napadu SSWiN montowany jest przede wszystkim w celu zapewnienia bezpieczeństwa, zarówno w razie woli zabezpieczenia domu, biura czy hali magazynowej, jak i innych obiektów użyteczności publicznej. Do alarmu podłącza się wiele sprzętów. Dzięki temu informacja o nieprawidłowościach przychodzi szybciej.

Powiadomienia SMS to kolejna zaleta. Niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywasz, możesz podjąć działania w celu ochrony swojego majątku.

Dbamy o szczegóły i najwyższą jakość wykonania zleceń. Wyróżniamy się spośród firm na terenie Kartuz. Jeśli zgłosisz awarię systemu, zagwarantujemy pomoc nawet w ciągu 5 h od momentu otrzymania informacji o problemie.

Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy. Ich wiedza jest potwierdzona licznymi szkoleniami i certyfikatami. To wszystko pozwala na projektowanie oraz wdrożenie skutecznych i bezpiecznych systemów alarmowych.

Z nami masz możliwość skorzystania z technologii bezprzewodowej – nie zachodzi więc konieczność ingerencji w elewację ani ściany działowe, co eliminuje konieczność przeprowadzenia remontu po wykonanej usłudze.

Profesjonalny system alarmowy to dla Ciebie bezpieczeństwo i spokój. Nie czekaj, skorzystaj z naszej oferty na terenie Kartuz.

Zgłoś się po indywidualną ofertę montażu systemu alarmowego i zrealizuj projekt systemu alarmowego skrojony na miarę!
WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
KOMENTARZE

inni o nas

Zobacz 37 opinii o nas i zostaw komentarz. Pomóż nam w ciągłym rozwoju naszej firmy. Nasze usługi zawsze świadczymy rzetelnie i na najwyższym poziomie.
zostaw
komentarz
BLOG

aktualności

CZYTAJ WSZYSTKIE
31 sierpnia 2023
Jaka kamera do monitoringu podwórka?
Jaka kamera najlepiej sprawdzi się do monitoringu podwórka? Jakie parametry powinna posiadać kamera zewnętrzna do monitorowania podwórka, by była[...]
31 lipca 2023
Smart home - jak zacząć?
Marzy Ci się smart home? Zastanawiasz się, jak zacząć przygodę z tym tematem? Systemy smart home, czyli inteligentnego domu potrafią być mniej lub[...]
30 czerwca 2023
Ile kosztuje alarm do domu?
Kilkadziesiąt, kilkaset, a może kilka tysięcy złotych? Ile kosztuje alarm do domu? Czy istnieje jakaś kwota graniczna, od jakiej możemy mówić o dobrym[...]
Logo partnear DNMAX systemy zabezpieczeń
knx logo producenta sprzetu do monitorowania
Logo firmy roger - partnera DNMAX
SERWIS 24H

Polityka prywatności
©2021 DNMAX all rights reserved

powered by getknow