instalacje elektryczne

Oferujemy kompleksowe usługi elektryczne:

  • projekt i montaż kompleksowych instalacji elektrycznych,

 

  • wymiana starych instalacji elektrycznych na nowe,

 

  • modernizacja i przebudowa instalacji elektro-energetycznych,

 

  • montaż i serwis automatyki do bram i urządzeń,
 •  
 •  
  • wymania rozdzielnic  elektrycznych,

 

  • montaż lamp ulicznych,

 

  • wymiana oświetlenia na energooszczędne.
darmowe doradztwo na miejscu instalacji
oraz darmowa wycena
Obszar działania firmy od monitoringu i alarmów DNMAX -

Świadczymy kompleksowe usługi elektryka w takich miastach jak Gdańsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Kwidzyn Malbork czy Grudziądz. 

Nasza oferta jest skierowana do odbiorców prywatnych, firm oraz instytucji. Wykonujemy modernizujemy i serwisujemy kompleksowe instalacje elektryczne w firmach, domach, mieszkaniach, posesjach czy budynkach użyteczności publicznej.

Każda realizowana przez nas instalacja elektryczna, poprzedzona jest dokładną analizą oraz doradztwem w wyborze najlepszych rozwiązań. Na miejscu montażu wspólnie ustalamy, czy warto modernizować obecną instalację czy budować ją od nowa. 

Szybko i skutecznie usuwamy wszelkie powstałe awarie elektryczne. Zakres naszych usług obejmuje montaż kompleksowych instalacji elektrycznych, montaż lamp ulicznych, wymianę oświetlenia na energooszczędne, wymianę starych instalacji elektrycznych na nowe, które są zgodne z aktualnymi przepisami i normami. Oferujemy montaż wszelkiego rodzaju instalacji medialnych oraz teletechnicznych.

Gwarantujemy profesjonalnie wykonaną usługę elektryczną, posiadamy wymagane uprawnienia i certyfikaty. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami.
WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
KOMENTARZE

inni o nas

Zobacz 37 opinii o nas i zostaw komentarz. Pomóż nam w ciągłym rozwoju naszej firmy. Nasze usługi zawsze świadczymy rzetelnie i na najwyższym poziomie.
zostaw
komentarz
BLOG

aktualności

CZYTAJ WSZYSTKIE
31 sierpnia 2023
Jaka kamera do monitoringu podwórka?
Jaka kamera najlepiej sprawdzi się do monitoringu podwórka? Jakie parametry powinna posiadać kamera zewnętrzna do monitorowania podwórka, by była[...]
31 lipca 2023
Smart home - jak zacząć?
Marzy Ci się smart home? Zastanawiasz się, jak zacząć przygodę z tym tematem? Systemy smart home, czyli inteligentnego domu potrafią być mniej lub[...]
30 czerwca 2023
Ile kosztuje alarm do domu?
Kilkadziesiąt, kilkaset, a może kilka tysięcy złotych? Ile kosztuje alarm do domu? Czy istnieje jakaś kwota graniczna, od jakiej możemy mówić o dobrym[...]
Logo partnear DNMAX systemy zabezpieczeń
knx logo producenta sprzetu do monitorowania
Logo firmy roger - partnera DNMAX
SERWIS 24H

Polityka prywatności
©2021 DNMAX all rights reserved

powered by getknow