instalacje elektryczne

Oferujemy kompleksowe usługi elektryczne:

  • projekt i montaż kompleksowych instalacji elektrycznych,

 

  • wymiana starych instalacji elektrycznych na nowe,

 

  • modernizacja i przebudowa instalacji elektro-energetycznych,

 

  • montaż i serwis automatyki do bram i urządzeń,
 •  
 •  
  • wymania rozdzielnic  elektrycznych,

 

  • montaż lamp ulicznych,

 

  • wymiana oświetlenia na energooszczędne.
darmowe doradztwo na miejscu instalacji
oraz darmowa wycena
Obszar działania firmy od monitoringu i alarmów DNMAX -

Świadczymy kompleksowe usługi elektryka w takich miastach jak Gdańsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Kwidzyn Malbork czy Grudziądz. 

Nasza oferta jest skierowana do odbiorców prywatnych, firm oraz instytucji. Wykonujemy modernizujemy i serwisujemy kompleksowe instalacje elektryczne w firmach, domach, mieszkaniach, posesjach czy budynkach użyteczności publicznej.

Każda realizowana przez nas instalacja elektryczna, poprzedzona jest dokładną analizą oraz doradztwem w wyborze najlepszych rozwiązań. Na miejscu montażu wspólnie ustalamy, czy warto modernizować obecną instalację czy budować ją od nowa. 

Szybko i skutecznie usuwamy wszelkie powstałe awarie elektryczne. Zakres naszych usług obejmuje montaż kompleksowych instalacji elektrycznych, montaż lamp ulicznych, wymianę oświetlenia na energooszczędne, wymianę starych instalacji elektrycznych na nowe, które są zgodne z aktualnymi przepisami i normami. Oferujemy montaż wszelkiego rodzaju instalacji medialnych oraz teletechnicznych.

Gwarantujemy profesjonalnie wykonaną usługę elektryczną, posiadamy wymagane uprawnienia i certyfikaty. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami.
WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
KOMENTARZE

inni o nas

Zobacz 37 opinii o nas i zostaw komentarz. Pomóż nam w ciągłym rozwoju naszej firmy. Nasze usługi zawsze świadczymy rzetelnie i na najwyższym poziomie.
zostaw
komentarz
BLOG

aktualności

CZYTAJ WSZYSTKIE
28 grudnia 2022
Inteligentne czujniki alarmowe do domu i firmy
Inteligentny dom, inteligentny system alarmowy, inteligentne czujniki alarmowe… Wydawać by się mogło, że obecnie wszystko jest “inteligentne”. Co[...]
28 grudnia 2022
Co brać pod uwagę, planując system alarmowy?
Chcesz mieć system alarmowy “z prawdziwego zdarzenia” - system, który będzie zaprojektowany w odpowiedni sposób i w 100% spełni Twoje oczekiwania?[...]
3 grudnia 2022
Skuteczny monitoring, czyli jaki?
Osoby decydujące się na montaż systemu monitoringu, robią to z kilku możliwych powodów, ale jeden jest zdecydowanie najczęściej wymieniany. Zależy im[...]
Logo partnear DNMAX systemy zabezpieczeń
knx logo producenta sprzetu do monitorowania
Logo firmy roger - partnera DNMAX
SERWIS 24H

Polityka prywatności
©2021 DNMAX all rights reserved

powered by getknow