instalacje elektryczne

Oferujemy kompleksowe usługi elektryczne:

  • projekt i montaż kompleksowych instalacji elektrycznych,

 

  • wymiana starych instalacji elektrycznych na nowe,

 

  • modernizacja i przebudowa instalacji elektro-energetycznych,

 

  • montaż i serwis automatyki do bram i urządzeń,
 •  
 •  
  • wymania rozdzielnic  elektrycznych,

 

  • montaż lamp ulicznych,

 

  • wymiana oświetlenia na energooszczędne.
darmowe doradztwo na miejscu instalacji
oraz darmowa wycena
Obszar działania firmy od monitoringu i alarmów DNMAX -

Świadczymy kompleksowe usługi elektryka w takich miastach jak Gdańsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Kwidzyn Malbork czy Grudziądz. 

Nasza oferta jest skierowana do odbiorców prywatnych, firm oraz instytucji. Wykonujemy modernizujemy i serwisujemy kompleksowe instalacje elektryczne w firmach, domach, mieszkaniach, posesjach czy budynkach użyteczności publicznej.

Każda realizowana przez nas instalacja elektryczna, poprzedzona jest dokładną analizą oraz doradztwem w wyborze najlepszych rozwiązań. Na miejscu montażu wspólnie ustalamy, czy warto modernizować obecną instalację czy budować ją od nowa. 

Szybko i skutecznie usuwamy wszelkie powstałe awarie elektryczne. Zakres naszych usług obejmuje montaż kompleksowych instalacji elektrycznych, montaż lamp ulicznych, wymianę oświetlenia na energooszczędne, wymianę starych instalacji elektrycznych na nowe, które są zgodne z aktualnymi przepisami i normami. Oferujemy montaż wszelkiego rodzaju instalacji medialnych oraz teletechnicznych.

Gwarantujemy profesjonalnie wykonaną usługę elektryczną, posiadamy wymagane uprawnienia i certyfikaty. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami.
WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
KOMENTARZE

inni o nas

Zobacz 37 opinii o nas i zostaw komentarz. Pomóż nam w ciągłym rozwoju naszej firmy. Nasze usługi zawsze świadczymy rzetelnie i na najwyższym poziomie.
zostaw
komentarz
BLOG

aktualności

CZYTAJ WSZYSTKIE
4 stycznia 2022
Montaż wideodomofonu – funkcje zapewniające bezpieczeństwo
Wideodomofon jest to dobrze znane urządzenie, które zapewnia wysoki stopień wygody, zwiększając przy tym nasze bezpieczeństwo. Nowoczesne wideomofony[...]
4 listopada 2021
Monitoring IP cyfrowy, analogowy czy hybrydowy? Jaki system wybrać? Przegląd systemów monitoringu wizyjnego - wady i zalety.
Wybór odpowiedniego systemu monitoringu CCTV to nie tylko kwestia bezpieczeństwa czy prewencji przed zdarzeniami niepożądanymi. Przy wyborze[...]
1 października 2021
System RFID co to jest i jakie ma zastosowanie
Jeśli czytasz ten wpis, to z pewnością prowadzisz firmę i myślisz nad zwiększeniem efektywności jej pracy. Na pewno zadajesz sobie też pytanie zawarte[...]
Logo partnear DNMAX systemy zabezpieczeń
knx logo producenta sprzetu do monitorowania
Logo firmy roger - partnera DNMAX
SERWIS 24H

Polityka prywatności
©2021 DNMAX all rights reserved

powered by getknow