Alarmy Gdańsk

Alarmy > Alarmy

Poznaj naszą ofertę na alarmy Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu w Gdańsku:

  • tworzenie planów projektowych oraz wykonywanie infrastruktury kablowej dla systemów alarmowych;

 

  • tworzenie projektów oraz montaż alarmów bezprzewodowych i przewodowych;

 

  • możliwość zarządzania systemem alarmowym za pośrednictwem urządzeń mobilnych, takich jak np. telefon i tablet;

 

  • odpowiedni dobór oraz instalacja urządzeń, których zadaniem jest podtrzymanie zasilania w systemach alarmowych;

 

  • instalacja oraz konfiguracja centralek, czujek, modułów GSM i innych urządzeń;

 

  • dostawa systemów alarmowych renomowanych producentów, serwis posprzedażowy;

 

  • możliwość skonfigurowania alarmu z systemem automatyki budynku, czyli sterowanie roletami, oświetleniem, ogrzewaniem czy otwieranie bram oraz innymi urządzeniami;
 •  
 •  
  • integracja alarmu z monitoringiem CCTV;
Skorzystaj darmowego doradztwa oraz wyceny i usługi montażu alarmu pod wskazanym przez Ciebie adresem na terenie Gdańska
Obszar działania firmy od monitoringu i alarmów DNMAX -
Szukasz firmy, która ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz instalowaniu skutecznych i bezpiecznych systemów alarmowych? 

DNMAX  Damian Rogowski to firma, która oferuje profesjonalny montaż systemów alarmowych w Gdańsku. Nasze doświadczenie poparte jest bardzo dużą ilością instalacji alarmowych, a także prac wykonanych w zakresie ich napraw. 

Systemy alarmowe w Gdańsku montowane były w obrębie obiektów użyteczności publicznej, domach jednorodzinnych u osób prywatnych czy w biurach i siedzibach firm, m.in. w celu zabezpieczenia przed włamaniem.

System alarmowy najwyższej jakości!

Korzystając z naszych usług, nie musisz martwić się o estetykę oraz rzetelność montowanego systemu alarmowego. Dzięki możliwości skorzystania technologii  bezprzewodowej podczas montażu instalacji alarmowej, nie mamy konieczności ingerencji w elewację i ściany budynku. Oferujemy kompleksowy serwis podsprzedażowy istniejącego systemu alarmowego. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dobierając najlepsze urządzenia alarmowe na rynku.  

Dajemy Ci możliwość skorzystania z serwisu alarmu, nawet w 5 godzin od momentu otrzymania zgłoszenia. Instalujemy najwyższej jakości systemy alarmowe w Gdańsku, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Instalacje alarmowe - to nasz specjalność. 

Wśród usług, jakie oferujemy, jest zarówno projektowanie, montowanie, konfigurowanie, jak i serwisowanie systemów alarmowych. Kompleksowa obsługa zleceń spełni najśmielsze oczekiwania. Dobrej jakości systemy alarmowe, pochodzące od renomowanych producentów oraz doświdczeni instalatorzy to połączenie, które daje gwarancję bezpieczeństwa

Na wszystkie systemy alarmowe naszej realizacji, udzielamy gwarancji.  Alarmy domowe, oferowane przez naszą firmę, charakteryzuje najwyższy poziom montażu - jakość usług to jedna z cech, która wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji. 

Systemy alarmowe - nasi konsultanci w tym zakresie -  odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu już dziś.
WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
KOMENTARZE

inni o nas

Zobacz 37 opinii o nas i zostaw komentarz. Pomóż nam w ciągłym rozwoju naszej firmy. Nasze usługi zawsze świadczymy rzetelnie i na najwyższym poziomie.
zostaw
komentarz
BLOG

aktualności

CZYTAJ WSZYSTKIE
4 stycznia 2022
Montaż wideodomofonu – funkcje zapewniające bezpieczeństwo
Wideodomofon jest to dobrze znane urządzenie, które zapewnia wysoki stopień wygody, zwiększając przy tym nasze bezpieczeństwo. Nowoczesne wideomofony[...]
4 listopada 2021
Monitoring IP cyfrowy, analogowy czy hybrydowy? Jaki system wybrać? Przegląd systemów monitoringu wizyjnego - wady i zalety.
Wybór odpowiedniego systemu monitoringu CCTV to nie tylko kwestia bezpieczeństwa czy prewencji przed zdarzeniami niepożądanymi. Przy wyborze[...]
1 października 2021
System RFID co to jest i jakie ma zastosowanie
Jeśli czytasz ten wpis, to z pewnością prowadzisz firmę i myślisz nad zwiększeniem efektywności jej pracy. Na pewno zadajesz sobie też pytanie zawarte[...]
Logo partnear DNMAX systemy zabezpieczeń
knx logo producenta sprzetu do monitorowania
Logo firmy roger - partnera DNMAX
SERWIS 24H

Polityka prywatności
©2021 DNMAX all rights reserved

powered by getknow