Monitoring Gdynia

nasza oferta instalacji monitoringu dla Gdyni:

  • projektujemy oraz montujemy systemy telewizji przemysłowej w Gdyni,

 

  • instalujemy kamery analogowe oraz kamery IP, również megapikselowe,

 

  • projektujemy oraz montujemy urządzenia przewodowe oraz bezprzewodowe,

 

  • zapewniamy instalację, konfigurację i serwis dostępnych na rynku systemów monitoringu, wszystkich bez wyjątku,

 

  • dobieramy i montujemy urządzenia podtrzymujące zasilanie instalacji,

 

  • umożliwiamy konfigurację zdalnego dostępu ze stałym adresem IP bez konieczności jego posiadania,

 

  • konfigurujemy oprogramowanie do podglądu wizji z kamer na smartfonach, tabletach, laptopach i wszystkich innych możliwych urządzeniach, z każdego miejsca na świecie,
 •  
  • rozbudowywujemy i modernizujemy istniejące systemy CCTV,
 •  
  • montujemy i konfigurujemy system LPR odpowiedzialny za wykrywanie i zapis tablic rejestracyjnych,

  • montujemy i konfigurujemy dźwiękowe systemy ostrzegania i nagłośniania.
oferujemy darmową konsultację odnośnie instalacji systemu monitoringu w Gdyni
Na przestrzeni ostatnich 5 lat zrealizowaliśmy setki autorskich projektów instalacji systemów monitoringu. Z naszych usług skorzystały zarówno duże korporacje, jak i niewielkie przedsiębiorstwa czy klienci indywidualni. Nasze doświadczenie i spersonalizowane podejście do instalacji systemów kamer pozwoliło nam na wypracowanie czołowej pozycji na rynku. Z pewnością nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów na terenie Gdyni.

Oferujemy więcej niż samą instalację. Nasze kompleksowe usługi instalacji kamer do monitoringu obejmują również doradztwo, konfigurację oraz całościowy serwis systemu monitoringu, który zapewni jego sprawne działanie przez lata.

DNMAX ma w swojej ofercie wyłącznie urządzenia sprawdzonych producentów. Zaczynając od specjalistycznego oprogramowania do zdalnego podglądu wizji czy wykrywania tablic rejestracyjnych i ostrzegania dźwiękowego, na urządzeniach podtrzymujących zasilanie systemu kończąc. Jesteśmy na bieżąco z nowościami technologicznymi zawsze wybierając najbardziej optymalne rozwiązania.

Szczycimy się swoim profesjonalizmem i umiejętnością doboru najlepiej działającego sprzętu za rozsądną cenę. Nie tylko doradzimy w kwestii wyboru systemu przewodowego czy bezprzewodowego, ale również rozbudujemy i zmodernizujemy każdy istniejący już system kamer.

Jesteśmy do dyspozycji i służymy pomocą na terenie Gdyni i w okolicach. Zapraszamy do kontaktu, a zjawimy się u Państwa w celu odbycia darmowej konsultacji w kwestii instalacji systemu monitoringu wizyjnego.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI
KOMENTARZE

inni o nas

Zobacz 37 opinii o nas i zostaw komentarz. Pomóż nam w ciągłym rozwoju naszej firmy. Nasze usługi zawsze świadczymy rzetelnie i na najwyższym poziomie.
zostaw
komentarz
BLOG

aktualności

CZYTAJ WSZYSTKIE
31 sierpnia 2023
Jaka kamera do monitoringu podwórka?
Jaka kamera najlepiej sprawdzi się do monitoringu podwórka? Jakie parametry powinna posiadać kamera zewnętrzna do monitorowania podwórka, by była[...]
31 lipca 2023
Smart home - jak zacząć?
Marzy Ci się smart home? Zastanawiasz się, jak zacząć przygodę z tym tematem? Systemy smart home, czyli inteligentnego domu potrafią być mniej lub[...]
30 czerwca 2023
Ile kosztuje alarm do domu?
Kilkadziesiąt, kilkaset, a może kilka tysięcy złotych? Ile kosztuje alarm do domu? Czy istnieje jakaś kwota graniczna, od jakiej możemy mówić o dobrym[...]
Logo partnear DNMAX systemy zabezpieczeń
knx logo producenta sprzetu do monitorowania
Logo firmy roger - partnera DNMAX
SERWIS 24H

Polityka prywatności
©2021 DNMAX all rights reserved

powered by getknow