System monitoringu na czas budowy – jak wybrać?

Wydaje Ci się, że monitoring budowy nie jest niezbędny? Nic bardziej mylnego. Plac budowy pełen jest drogich narzędzi i elementów wyposażenia, których kradzież może stanowić realną stratę. Firmy budowlane stosują również kamery do monitoringu swoich pracowników. Czemu nie spróbować?

Monitoring na budowę – dlaczego warto?

Monitoring placów budowy obejmuje kamery, które dają podgląd na to, co dzieje się na miejscu. Sprawdzić możesz nie tylko, czy nie dochodzi do włamania, ale również masz szansę nadzorować pracowników i na żywo monitorować postępy prac.

Wystarczy podłączyć kamery, aby zyskać dostęp do podglądu tego, co dzieje się na placu budowy. Ściągając aplikację na telefon masz go w każdym miejscu na świecie. Monitoring budowy sprawia, że zwiększasz bezpieczeństwo produktów i materiałów znajdujących się na miejscu. Ryzyko skutecznego włamania zmniejsza się do minimum. Odstraszysz również przypadkowych złodziejaszków, którzy w braku monitoringu mogliby próbować wejść na plac budowy, dokonując zniszczeń.

Kamera na budowę – jakie musi mieć cechy?

Pamiętaj, że kamera, którą wybierzesz na budowę, musi spełniać określone wymagania techniczne. Tego typu sprzęt powinien być odporny na działanie wilgoci oraz na zabrudzenia (takie jak na przykład kurz). Kamera obserwująca plac budowy musi mieć dobrą jakość obrazu, która zapewni możliwość sprawdzenia rzeczywistego stanu rzeczy na miejscu.

Wysoka rozdzielczość i szeroki kąt widzenia to podstawa. Kamery powinny zachować jakość nagrywania w nocy. W trudnych warunkach obraz ma być dokładny, a wydrukowane na tej podstawie zdjęcia powinny umożliwiać identyfikację osób na niej uwiecznionych. Dzięki wykryciu ruchu nawet po zmierzchu system zauważy ewentualnych intruzów i pozwoli podjąć zdecydowane działania w celu ochrony swojej własności.

Efektywny monitoring placu budowy – co jest najważniejsze?

Podłączenie alarmu odbywa się najczęściej z wykorzystaniem wifi. Po doprowadzeniu zasilania istnieje możliwość monitorowania różnych miejsc na budowie. Oprócz wspomnianych już cech kamery, warto również pomyśleć, aby instalacja miała możliwość przekazywania obrazu na żywo na smartfonie czy na ekran komputera. Zoom czy zdalne sterowanie na boki to dodatkowe plusy, o których warto pamiętać przy zakupie.

Plac budowy to najczęściej spory obszar. Wybierając instalację alarmową, która zapewnia wysoką rozdzielczość obrazu, i dobrze planując rozmieszczenie kamer, możesz objąć monitoringiem praktycznie całą budowę. To z kolei gwarantuje bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko włamania.

Najlepszy Monitoring bezprzewodowy na budowę - co wybrać? Jaki kupić?

Nie wiesz, jaki sprzęt na budowę wybrać? Korzystaj z usług specjalistów, którzy zaplanują całą instalację od początku do końca, a następnie zajmą się serwisem. Unikaj trudnego dostępu do nagrań. Zadbaj, aby dane przechowywane były w bezpieczny sposób, ale jednocześnie zachowaj sobie możliwość dostępu do obrazu przy pomocy aplikacji w telefonie.

Instalacja montoringu przygotowana przez doświadczonych projektantów z DNMAX spełni Twoje oczekiwania. Proponujemy renomowane systemy monitoringu, które chronią Ciebie i Twój majątek już na etapie budowy. Dobrej jakości urządzenia sprawiają, że nie musisz zatrudniać ochroniarza. Klienci cenią sobie szybkie i łatwe montowanie, bez dokonywania uszkodzeń. Nie czekaj, aż budowa zostanie ukończona – zabezpiecz plac już teraz.

UDOSTĘPNIJ
KOMENTARZE

inni o nas

Zobacz 37 opinii o nas i zostaw komentarz. Pomóż nam w ciągłym rozwoju naszej firmy. Nasze usługi zawsze świadczymy rzetelnie i na najwyższym poziomie.
zostaw
komentarz
Logo partnear DNMAX systemy zabezpieczeń
knx logo producenta sprzetu do monitorowania
Logo firmy roger - partnera DNMAX
GALERIA
OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

nasze realizacje

SERWIS 24H

Polityka prywatności
©2021 DNMAX all rights reserved

powered by getknow