Ile za montaż alarmu w domu?

System alarmowy w domu to podstawa do zapewnienia domownikom bezpieczeństwa. Wielu właścicieli tego typu nieruchomości zastanawia się jednak, ile kosztuje montaż instalacji alarmowej. Wbrew pozorom to rozwiązanie bardziej dostępne, niż myślisz. Podstawowy system alarmowy zamontujesz w korzystnej cenie dzięki pomocy specjalistów.

Koszt instalacji alarmowej

Odpowiedź na pytanie, ile kosztuje instalacja alarmowa, nie jest możliwe bez poznania szczegółów dotyczących projektów. Działanie alarmu zależy od komponentów, które zostały zastosowane w danym przypadku. Projekt realizacji zależy m.in od wielkości domu i indywidualnych założeń jego właścicieli.

Zdecydowanie łatwiej jest udzielić informacji, ile kosztuje podstawowy system alarmowy. Najtańsze urządzenia bezprzewodowe do samodzielnego montażu mogą zaczynać się już od kilkuset złotych. Ich skuteczność jest jednak wątpliwa. Obiekt monitorowany powinien być w pełni i profesjonalnie zabezpieczony. Ewentualne usterki lepiej gdy monitoruje specjalistyczna firma zajmująca się nie tylko montażem, ale również późniejszym serwisem instalacji alarmowej. Zapłacisz wtedy nieco więcej (zapewne kilka tysięcy złotych), ale nie narazisz się na zakłócenia czy nieprawidłowe działanie w kryzysowej sytuacji.

System alarmowy – składowe

Dobrany zestaw składa się z części, które idealnie się uzupełniają. Instalacja ma być nie tylko niezawodna, ale również wygodna w użytkowaniu. Główne elementy systemu alarmowego to:

  • centrala alarmowa,
  • dialer GSM,
  • sygnalizator akustyczny wewnętrzny,
  • zewnętrzne sygnalizatory,
  • klawiatura sterująca,
  • okablowania.

Dialer telefoniczny czy czujki ruchu to najczęściej elementy opcjonalne. W przypadku możliwości manualnego uruchamiania systemu alarmowego również konieczne jest zainstalowanie dodatkowych elementów. Przyciski alarmowe mogą pomóc w szybkim zaalarmowaniu o zagrożeniu. Centrala alarmowa przekaże informacje do odpowiednich osób, które przyniosą pomoc.

Instalacja alarmowa w domu – czy warto oszczędzać?

Cena montażu wzrasta w przypadku wyboru dodatkowych elementów, jednak w praktyce nie warto oszczędzać.Im lepsze elementy systemu zostaną zastosowane, tym wyższy poziom bezpieczeństwa uda się osiągnąć. Koszt montażu alarmu zostanie ustalony w czasie spotkania, na którym omówimy szczegóły dotyczące Twojej instalacji alarmowej.

Możesz być pewny, że decydując się na naszą instalację alarmową otrzymasz najlepszy możliwy stosunek jakości do ceny. Poznaj ofertę systemu alarmowego dopasowanego do Twoich potrzeb.

Mój dom, to moja twierdza – takie podejście może zagwarantować bezpieczeństwo

Interesujesz się gotowymi systemami alarmowymi? Nie mogłeś lepiej trafić. Systemy alarmowe, które oferujemy, są niezawodne i znacznie zwiększają bezpieczeństwo. Traktujesz dom jako twierdzę, w której nic nie grozi Tobie ani Twojej rodzinie? To bardzo dobre podejście, które wymaga rozwiązania, jakim jest system alarmowy.

Instalacja alarmowa – działanie

Jak działa taki system alarmowy? Moduł powiadamiania wysyła centrali sygnały w momencie dostrzeżenia zagrożenia. W zależności od ilości chronionych pomieszczeń ustalasz rozmieszczenie czujników. Istnieje nawet możliwość powiadomienia właściciela drogą telefoniczną. Czujki aktywne reagują niezwłocznie po zauważeniu obecności obcej osoby. Klucze metryczne zwiększają skuteczność działania alarmu.

Głośnym dźwiękiem, który generuje nasz sygnalizator akustyczno optyczny zewnętrzny, możesz dokonać powiadomienia jak największej liczby osób postronnych. Czujki montujesz tak, aby nie pominąć żadnej przestrzeni. Ich ilość uzależniona jest od tego, jaki alarm wybierzesz oraz jaki obszar będziesz chciał ochronić. Czujki wykryją ruch intruza i przekażą o tym informację do centrali.

Z pomocą systemu alarmowego możesz ochronić swój dom skutecznie i zapomnieć o zagrożeniach, takich jak kradzież i włamanie. Koszt instalacji alarmowej jest niższy niż myślisz. Przekonaj się sam, ile wyniesie realizacja w Twoim domu.

UDOSTĘPNIJ
KOMENTARZE

inni o nas

Zobacz 37 opinii o nas i zostaw komentarz. Pomóż nam w ciągłym rozwoju naszej firmy. Nasze usługi zawsze świadczymy rzetelnie i na najwyższym poziomie.
zostaw
komentarz
Logo partnear DNMAX systemy zabezpieczeń
knx logo producenta sprzetu do monitorowania
Logo firmy roger - partnera DNMAX
GALERIA
OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

nasze realizacje

SERWIS 24H

Polityka prywatności
©2021 DNMAX all rights reserved

powered by getknow